Restaurace a kavárny v okolí hotelu

V křivolakých uličkách židovského města je řada útulných restaurací a kaváren, které čekají na Vaši návštěvu. Pro naše hosty jsme připravili aktuální informace o nich a o jejich umístění. Tyto informace můžete získat přímo na recepci při ubytování v našem hoteluTřebíči. Hotel Joseph 1699 není vybaven vlastní restaurací.

Pokud chcete zajít na oběd či večeři, můžeme Vám doporučit restaurace, které Vás dle našich zkušeností nezklamou. Uvádíme i vzdálenost od hotelové recepce – můžete si zde vyžádat mapku s umístěním těchto restaurací, nebo si ji můžete prohlédnout níže na této stránce.

Café Art

Pěkná stylová kavárnička se sladkými dobrotami, ale pro vajnšmekry i Dalešické postřižinské pivo – 30m od hotelu, venkovní posezení  – více na  https://www.facebook.com/cafe.art.cz/

Lucky’s Irish pub

50m od recepce hotelu – jeho silnou stránkou jsou pivní speciály, venkovní posezení – více na: http://www.luckys.cz/

Adam’s bar & bistro

450m od hotelu, výborná kuchyně, v létě venkovní zahrádka – více na:  http://www.adamsbar.cz/

Lucky´s Vege Bistro

150m od hotelu vedle Přední synagogy – více na: http://www.luckys.cz/vege/

Restaurace Black House

vzdálen cca. 400 metrů od hotelu krásnou procházkou kolem řeky. Nabízí českou, americkou a řeckou kuchyni. Velký výběr z hotových jídel nebo z menu – steaky, gyros, saláty. K tomu výborné víno nebo světové koktejly. Venkovní posezení. Více na: https://www.blackhousetrebic.cz/

Pizzeria Harlekýn

Kvalitní pizzerie na ulici Bráfově – cca 2 500m od hotelu – mají rozvážkovou službu, takže si i do hotelu můžete objednat jídlo z jídelničku italské kuchyně na webových stránkách: http://www.pizzeriaharlekyn.cz/.

Více informací o okolních restauracích a kavárnách a možnostech dovážky jídla je ke stažení ZDE

Mapka Restaurace a kavárny kolem hotelu Joseph1699