Aquapark a wellness Laguna

Vážení hosté,

kromě návštěvy třebíčských historických památek UNESCO, jichž je náš hotel součástí, můžete využít k odpočinku a relaxaci nejmodernější areál vodní zábavy na Vysočině, jehož součástí je největší a nejlépe vybavená část wellness. Můžete si rezervovat cenově výhodný Wellness balíček našeho hotelu – více ZDE.

Areál Aquaparku Laguna je od hotelu vzdálen cca 20 minut chůze (1,2 km) – je to pěkná procházka klidnými a zajímavými částmi města. Recepční Vám ráda poradí nejlepší cestu.

Kromě wellness však můžete využít i plavecký bazén nebo zábavní zónu se 132 m dlouhým tobogánem (nástup a dojezd v bazénové hale) a s venkovním bazénem se slanou vodou. Voda v bazénech má teplotu od 27 až 28 °C v plaveckém bazénu až po 33°C ve vířivce. Areál je ideální i pro návštěvy rodin s dětmi včetně batolat.
Co se týká wellness části je výčet možností k relaxaci tak dlouhý, že Vás odkazujeme přímo na stránky aquaparku: https://www.lagunatrebic.cz/wellness.html

Provozní dobu areálu můžete zjistit na stránkách aquaparku: https://www.lagunatrebic.cz/provozni-doba.html
Ceník vstupného je na zde: https://www.lagunatrebic.cz/vstupne.html

Ilustrační fotografie Wellness:

Aquapark:

Plavecký bazén

Kromě toho můžete samozřejmě využít i naši saunu nebo infrasaunu přímo v hotelu, kam můžete jít z Vašeho pokoje v trepkách.