Sauna a infrasauna je pro Vás v hotelu připravena!

Využijte v rámci ubytování v našem hoteluTřebíči saunu či infrasaunu. Sauna znamená regeneraci organismu, zvláště v zimních měsících pomůže zvýšit odolnost organismu, pomáhá odplavit nečistoty z těla. Sauna je svou velikostí určena pro max. 2 osoby, recepční Vám pomůže s uspořádáním relaxačního prostoru pro maximální pohodlí.

Z provozních důvodů je možné saunu využít po předchozím objednání na recepci ve dnech pondělí až sobota v době od 14. do 18. hodin

Ceny sauny

V ceně je mýdlo, šampon, pantofle, voda, zapůjčení osušky nebo županu, prostěradlo, můžete využít ke zpříjemnění pobytu využít i relaxační hudby.

Nabídka dalších služeb

Infrasauna

Po zdravotní stránce je infrasauna daleko lépe snášena než klasická finská sauna, saunujeme se při teplotě do 60 °C. Potivosti dosahujeme většinou daleko vyšší než v sauně finské. Je to dáno charakterem tepla. Infrateplo je pro naše tělo přirozené, je automaticky vstřebáváno našimi tkáněmi do hloubky, za současného vytvoření velice kvalitního rehabilitačního a léčebného efektu na celý pohybový a cévní aparát. Saunovací kúra v infrasauně se realizuje v cyklu, cca 25 – 35 min. Není třeba odpočívat.

Do infrasauny je možné jít i v oblečení – do sauny toto není možné. Sauna je svou velikostí určena pro max. 2 osoby, recepční Vám pomůže s uspořádáním relaxačního prostoru pro maximální pohodlí

Ceny infrasauny