Aktuální vládní omezení pro hotely

Vážení hosté,

v souvislosti aktuálními nařízeními vlády České republiky (výtah týkající se ubytování v hotelích viz text pod čarou níže) musíme nyní od Vás před začátkem ubytování vyžadovat potvrzení, že Váš pobyt je nezbytný k výkonu zaměstnání, povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti. Dokument by měl obsahovat:

Toto potvrzení musí být charakter oficiálního dokumentu, který vystaví zaměstnavatel pracovníka nebo firma objednávající danou činnost v Třebíči nebo jeho okolí. Dokument potvrdí svým podpisem a razítkem odpovědná osoba dané firmy. Tento dokument naskenujte (nejlépe do pdf nebo jpg) a zašlete hned po objednání ubytování na emailovou adresu našeho hotelu – recepce@joseph1699.cz.

Od 15.2.2021 vláda umožnila ubytovat se hostům, kteří doprovázejí pacienta do nemocnice, nebo za účelem návštěvy pacienta v nemocnici.  Pokud se chcete ubytovat za tímto účelem, prosíme o předložení prohlášení s Vaším podpisem na začátku ubytování při příjezdu do hotelu.

V případě jakýchkoliv nejasností nebo jiných důvodech ubytování, které jsou zmiňovány níže v usneseních vlády České republiky volejte recepci na tel. 602 721 776.

Omlouváme se Vám, že od Vás musíme žádat takové věci, ale v opačném případě bychom se vystavovali uplatnění možných sankcí ze strany úřadů, což by pro nás v této situaci mohlo mít velmi vážné následky. Děkujeme předem za pochopení.

Recepce hotelu Joseph1699


USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY
ze dne 28. ledna 2021 č. 78 o přijetí krizového opatření
(výtah týkající se ubytovacích zařízení)

Vláda s účinností ode dne 30. ledna 2021 od 00:00 hod. do dne 14. února 2021 do 23:59 hod. I. Zakazuje:

4. poskytování ubytovacích služeb, S VÝJIMKOU POSKYTOVÁNÍ UBYTOVACÍCH SLUŽEB:

a) pouze osobám, pro které je toto ubytování nezbytné k výkonu zaměstnání, povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti, přičemž:

b) osobám, kterým byla nařízena pracovní povinnost podle krizového zákona,

c) cizincům, jestliže nemají jiné bydliště na území České republiky a kteří mají oprávnění ke vstupu a pobytu na území České republiky v souladu s jinými předpisy,

d) osobám, kterým byla nařízena izolace nebo karanténa,

e) osobám za účelem dokončení ubytování zahájeného před účinností tohoto usnesení vlády, jestliže nemají jiné bydliště na území České republiky