Slevový voucher kraje Vysočina

Slevové vouchery kraje Vysočina – JAK NA TO?

Vážení hosté,
Jestliže máte zájem o ubytování v našem hotelu na min. 3 noci, můžete využít slevového voucheru 1000 Kč kraje Vysočina na ubytování v hotelích a penzionech, jehož smyslem je podpořit cestovní ruch v tomto kraji a přispět k jeho rozvoji.

Vouchery jsou určeny fyzickým osobám – pro rodiny, resp. skupiny 2–6 osob, přičemž minimálně jedna osoba ze skupiny musí být starší 18 let (osobou ve skupině může být i dítě mladší 15 let). Voucher však může získat pouze osoba starší 15 let, která je schopna se prokázat občanským průkazem či jiným průkazem totožnosti. Jestliže někdo cestuje sám, nemá na voucher nárok.

Akce je vyhlášena od 13.7. do 31.10.2020 nebo do vyprodání voucherů do výše alokovaného rozpočtu. Podmínky přiznání voucherů vychází z podmínek kraje Vysočina a nejlepší postup je následující:

  • Nejdříve si na našich stránkách otevřete rezervaci pokoje – zvolte jednu z možností na: https://joseph1699.cz/rezervace/ – zvolte typ pokoje, následně do formuláře zadejte datum od-do (min. 3 noci do 31.10.2020) a počet dospělých a dětí. Zadejte Chci rezervovat, systém Vám sdělí cenu ubytování. Jestliže tuto cenu potvrdíte, systém Vám nabídne další služby (např. snídaně, garáž apod.), které případně zvolíte zatržítkem. Na stejné stránce vyplňujete do rezervačního formuláře jméno, příjmení, email a telefon.
  • Nyní si ponechte tento formulář otevřený a v dalším kroku si vystavíte slevový voucher, jehož číslo zapíšete do pole Poznámka na otevřeném rezervačním formuláři z minulého kroku.
  • Slevový voucher si vystavíte na stránkách kraje Vysočina https://slevy.vysocina.eu/ na svoje jméno (resp. každé ubytované osoby starší 15-ti let), nárok máte na 1 voucher na osobu za celou sezónu – zadáváte do systému stejné údaje, jako do rezervačního formuláře našeho hotelu (Jméno, příjmení, datum odjezdu a příjezdu, mail a telefon) a dále číslo občanky nebo pasu.
  • Po zadání Vašich údajů obdržíte emailem a telefonem číslo Vašeho voucheru, který doplníte do pole Poznámka rezervačního formuláře a rezervaci dokončíte (tlačítko Dokončit rezervaci). Číslo voucheru lze poslat i v samostatném emailu na recepce@joseph1699.cz, pokud máte rezervaci zajištěnou jiným způsobem přímo na recepci (mailem nebo telefonicky). Vždy však uvádějte kromě čísla voucheru i jméno, příjmení a datum od-do. My potom máme 72 hod na zadání čísla Vašeho voucheru do našeho účtu kraje Vysočina, ale učiníme tak obratem. Lhůta pro termín ubytování je omezena pouze datem 31.10.2020

  • Pozor – jako telefonní číslo uvádějte telefon, který budete mít s sebou při příjezdu do hotelu, protože recepční musí Váš voucher verifikovat tím, že Vám během check-in zašle SMS, kde budete mít kód, který recepční musí zadat do systému.
  • Více k podmínkám kraje Vysočina pro přidělování voucherů najdete zde: https://slevy.vysocina.eu/landingpage/jakfungujeverejnost

Snad jsme Vám tímto textem pomohli se v této záležitosti lépe orientovat a přejeme Vám pohodový pobyt v našem hotelu. Pokud cokoliv, volejte naši recepci +420 602 721 776

Vedení hotelu Joseph1699****
———————————————-
Hotel Joseph1699****
– přátelské prostředí/friendly ambience
– rodinná atmosféra/family atmosphere
– kontakt s historií/contact with history
www.joseph1699.cz
Kontakt/contact:
recepce@joseph1699.cz
mobil +420 602 721 776